درباره آژانس برندینگ پارتیزان

آژانس برندینگ پارتیزان از سال 1382 فعالیت خود را در تهران آغاز نموده و “ارائه راهکارهای دیجیتالی جهت توسعه کسب و کارها” را محور اصلی فعالیت خود قرار داد. با توجه به محدوده راهکارهای دیجیتالی که صاحبان بنگاه های اقتصادی جهت توسعه کسب و کار خود به آن نیاز دارند، اولویت بندی ما به استفاده از اینترنت به عنوان بستر رشد سازمان قرار گرفت. لذا خدمات تخصصی در این حوزه مانند بازاریابی دیجیتال، تدوین استراتژی و برندینگ، دیجیتال برندینگ، سوشیال برندینگ، ویدیو مارکتینگ و نیز بازاریابی اینترنتی را به مجموعه های مختلف ارائه کرد.

اهداف شرکت :

بکارگیری جدیدترین فناوری های دیجیتالی در جهت توسعه کسب و کارها
حضور فعال در انجام پروژه های نرم افزاری تحت وب در ایران و سایر کشورها
بکارگیری جدیدترین روشهای افزایش ترافیک ، برندسازی آنلاین، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی از جمله سئو (SEO) ، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی  و…

خط مشی آژانس برندینگ پارتیزان :

ایجاد اطمینان و جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات ارزش آفرین به آنها
ارتقاء سطح مهارت، توانمندی و دانش نیروی انسانی
ارتقا سطح مشارکت و روحیه همکاری کارکنان شرکت
خط مشي ما بر مبناي کرامت انسانی، اعتماد متقابل و كار گروهي با هدف بهبود مستمر استوار بوده و همواره در تلاش براي رقابت، آزمايش، ارزيابي مجدد و همينطور افزايش و بهبود استانداردهاي خود مي باشيم. همچنین آژانس ما به ايجاد يك محيط كاري كه در آن افراد به رقابت دعوت شده ، توانگر مي گردند و پاداش كار خود را دريافت مي دارند، متعهد است.
سرعت تغيير و انطباق با شرايط، ‌ از لوازم حضور در گردونه رقابت دنياي امروز است. اين مهم در گرو بهره گيري صحيح از فناوري اطلاعات در سطوح مختلف درون سازماني و همچنين ارتباطات برون سازماني مي باشد. امروزه شركت ها و سازمانها در ارائه كيفيت برتر و ايجاد ارتباط موثرتر با مشتريان گوي سبقت را از يكديگر مي ربايند و هر روز خدمات و كانالهاي جديدي جهت دستيابي به مخاطبان خود مي يابند. سازمان مدرن امروز بر مبناي گردش صحيح اطلاعات در بستر ارتباط الكترونيك و استفاده بهينه از سيستم هاي نرم افزاري در كليه سطوح سازمان شكل ميگيرد و در چنين شرايطي مديريت مطلوب منابع سازمان امكان پذير خواهد بود. با توجه به اين نيازها،‌ آژانس برندینگ پارتیزان،‌ با بهره گيري از كادر متخصص و كارآمد خود توانسته است،‌ گام موثري در راستاي توسعه استفاده موثر و كاربردي از فن آوري اطلاعات براي سازمانها و شركتها برداشته و به ويژه رضايت كامل مشتريان خود را جلب كند. اين استفاده موثر در عرصه هاي مختلفي مانند بازاريابي، برند سازي، روابط عمومي،‌ مديريت الكترونيك روابط با مشتري و … مي باشد.

علیرضا جعفری

 پیام  مدیرعامل

رمز موفقیت هر کسب‌وکاری تدوین و مشخص کردن اهداف آن سازمان است. کسب‌وکارهایی که برای رسیدن به اهداف خود مصمم هستند و استراتژی‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم برای رسیدن به اهداف مد نظر خود را اتخاذ کرده‌اند، قطعاً می‌توانند در بازار ایران عملکردی قابل قبول داشته باشند و به چشم‌اندازهای روشنی دست یابند. هلدینگ یاسان نیز با هدف ارائه بهترین راه‌کارهای دیجیتال به کسب‌وکارهای مختلف و با تکیه بر نیروی انسانی متعهد و متخصص و همچنین به کارگیری فن‌آوری روز در سطح استانداردهای جهانی، در دهه گذشته توانسته است مسیر روشنی را برای دستیابی به سهم بازاری مناسب ترسیم کند و گامی استراتژیک در مسير خدمت به مردم عزيز و توسعه روزافزون بنگاه‌های اقتصادی بردارد.

تیم ما

گالری تصاویر

مجوزهای ما

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید

[gravityform id="4" title="false" description="false" ajax="true"]
مشاوره رایگان02634444803

با عضویت در باشگاه مشتریان ما یک میلیون ریال هدیه دریافت کنید!

[gravityform id="3" title="false" description="false" ajax="true"]